Milí přátelé,

rádi bychom vás všechny pozvali na zítřejší sborový den u příležitosti 30 let Elimu! Čeká nás bohatý program i společné jídlo, děti budou mít nejen besídky, ale svůj program i odpoledne, je na co se těšit!
9.30 BOHOSLUŽBA
Ranní shromáždění začne jako obvykle v 9.30, kázat bude bratr kazatel Jiří Musil a po kázání proběhne instalace Pavla Maňáska za kazatele našeho sboru pro stanici v Českém Krumlově.
11.30 BUFETOVÝ OBĚD
Zhruba v 11.30 začne společný oběd, ten bude formou bufetu, co kdo přinesl. Kávu si budete moci dát překapávanou ve foyer nebo z páky v kavárně, něco sladkého k tomu bude u bufetu.
12.30 BUBLINOVÁ SHOW
13.00 ODPOLEDNÍ PROGRAM
Od 13 hodin potom začne odpolední program. Těšit se můžete na kvíz, vyprávění a rozhovory (nejen) s hosty M. Běle a T. Pospíchalem.
FOTO A VIDEA
Během dne budete moct navštívit doplňkový program v levých dvou třídách – v jedné z nich poběží promítání videí „K našim kořenům“ a ve druhé bude spousta fotek k prohlížení (jak na stolech, tak promítaných). Vzhledem k chystání jídla bude online přenos bohoslužby pro rodiče s malými dětmi ve třídě vlevo.
Online stream CELÉHO DNE (bohoslužby i odpoledního programu) můžete sledovat na tomto odkazu.
Před bohoslužbou, od 9 hodin, se budeme také ve třídě vlevo modlit za školu. Výzva z ministerstva o podávání žádostí o grant byla prodloužena až do začátku listopadu, takže žádost budeme teprve podávat. Modleme se za toto dílo společně! Jste srdečně zváni.
Příští neděli, 30. října, bude během bohoslužby prezentována současná podoba naší diakonické služby včetně služby Ukrajincům. V průběhu listopadu pak chceme pokračovat s představováním důležitých složek našeho sboru, na které nebude prostor při sborovém dnu, jako je škola, naše současné i bývalé misijní stanice apod.
© 2023 Sbor Církve bratrské v Písku - Elim
Nahoru
Sledujte nás: