Milí přátelé,

zveme vás na nedělní bohoslužbu, která bude jako obvykle od 9.30 hodin v Elimu. Kázat bude Jiří Valeš na téma „Ve znamení kříže“.
Odkaz na online stream najdete zde.
Z oznámení:
MODLETE SE
Tři lidé, Filipínci, kteří chodí do sboru v Českém Krumlově, měli vážnou autonehodu s čelním nárazem do stromu. Dva z nich jsou po operaci na JIP, třetí na standardním oddělení. Modlete se za jejich životy a uzdravení, prosím.
 
SPOLEČNÉ MODLITBY V NEDĚLI RÁNO
Přijďte v neděli na shromáždění u půl hodiny dřív a připojte se k modlitbám! V jedné ze tříd vlevo v přízemí se budeme společně modlit za školu, za novou budovu i za náš sbor.
PASTORAČNÍ SEMINÁŘ
V sobotu 8. října 2022 od 9 do 16 hodin pořádá pastorační tým seminář s možností poradenství na téma „Síla odpuštění“. V příloze najdete pozvánku, přihlašujte se prosím předem na tomto odkazu.
BOHOSLUŽBA S CB TYRŠOVA
V neděli 9. 10. 2022 budeme mít v Elimu společnou bohoslužbu s CB Tyršova s večeří Páně. Je to milá příležitost poznat se mezi sbory, tak rozhodně přijďte.
ODPOLEDNE S CHVÁLAMI
V neděli 16. října 2022 bude od 17 hodin v Elimpii odpoledne/večer chval. Jste srdečně zváni.
POBYT PRO ŽENY V BECHYNI
O víkendu 14.–16. října 2022 se opět uskuteční pobyt pro ženy v Bechyni. Kdo máte zájem se zúčastnit, prosím kontaktujte Radku Hanusovou.
30 LET ELIMU
V neděli 23. října 2022 budeme mít velký sborový den u příležitosti oslav 30 let našeho sboru. Program připravujeme.
Pokojný víkend přeje
B-tým
© 2023 Sbor Církve bratrské v Písku - Elim
Nahoru
Sledujte nás: