Milí přátelé,

 
s radostí vás zveme na speciální Vánoční bohoslužbu v Elimu, tuto neděli 12. prosince od 9:30. Přijďte všichni, co jste zdraví :-), uvidíte, co jste ještě neviděli :-). Dobrá zpráva je, že se nám podařilo najít a odstranit příčiny technické závady při vytápění, takže věříme, že bude i teplo!! Všem, kteří jste minule mrzli, se omlouváme. Snad už bude líp.
 
Odpoledne vás zveme na Adventní cestu, která se uskuteční v neděli od 15:30 venku vedle školy. Čekají vás stanoviště s úkoly a vánočním zamyšlením.  Budete si moci zakoupit výrobky žáků a jiné drobnosti. V 16:30 uslyšíme koledy v podání žáků 1. – 3. třídy. V průběhu celé akce, prosíme, dodržujte doporučené rozestupy anebo mějte zakrytá ústa a nos.
 
Příští sobotu 18. prosince jsme pozváni na večerní adventní koncert Fusion. Čas bude ještě upřesněn. Pro koncert platí pravidla vyplývající z vládních opatření pro kulturní akce. 
 
Příští neděli 19. prosince se při dopolední bohoslužbě budou konat křty. Připravuje se 11 mladých lidí, takže se máme na co těšit. Křty se uskuteční v baptisteriu na podiu uvnitř haly.
S našimi seniory bychom chtěli posedět u společného oběda. Oběd se bude konat podle zájmu a aktuální epidemiologické situace.
 
 „Radujme se s radujícími a plačme s plačícími“ – pozvání k praktickému projevu lásky pro naše písecké zdravotníky:
Milé sestry (možná i bratři:), chci vás poprosit, jestli bychom se nepodělili o své vánoční cukroví. Chtěli bychom jako povzbuzení, gesto lásky a soucitu udělat krabičky s vánočním cukrovím a Božím slovem pro vyčerpané sestřičky a doktory na oddělení ARO v nemocnici v Písku. Cukroví můžete přinést v neděli na Bohoslužbu do Elimu (12.12 a 19.12) nebo mi zavolat na číslo 777 275 289 a  to do 18.12. ráda pro něj dojedu. V pondělí 20.12. vše rozdělíme, zabalíme a dovezeme do nemocnice.
děkuji moc Petra Pešková.
Děkujeme všem, kteří jste přispěli do sbírky na Český Krumlov, vybralo se přes 14 tisíc v hotovosti a 15 tisíc na účet. Ať Pán požehná tyto peníze všem obdarovaným i všem dárcům.

Zdravíme vás a připomínáme, že když na světě smutno bylo, že už lásky není, děťátko se narodilo lidem k potěšení.

 
Nechť vás tato zpráva těší i v těchto adventních dnech.
© 2021 Sbor Církve bratrské v Písku - Elim
Nahoru
Sledujte nás: