Milá sborová rodino,

po dnešním vyhlášení dalšího vládního opatření je jasné, že tuto neděli se ještě můžeme setkat. Další minimálně 2 neděle však společné shromáždění nebude.
Tuto neděli 11.10. bude bohoslužba probíhat v prostorách Elimu a je omezena počtem 100 lidí. Bude připraven přesný počet míst a u vchodu dostanete lísteček s pořadovým číslem 🙂 Kdo ví, možná na závěr shromáždění uděláme tombolu o hodnotné ceny :-). 
 
Zkuste – prosím – přijít před 9,30 a jít rovnou do sálu (po dezinfekci rukou) a zdržovat se převážně na své židličce. Nebudeme zpívat, ale věřím, že hudbu uslyšíme a svou chválu Pánu Bohu vyjádříme nějakým jiným způsobem.
Pořád platí roušky – rozestupy – dezinfekce rukou.
 
Děti budou mít svou besídku a předání besídkovým učitelům (Kláře Heczkové a spol) proběhne na terase před hlavním vchodem. Děti před 9,30 vůbec nebudou vstupovat do budovy, ale začnou besídku společně venku na čerstvém vzduchu. Podle počasí budou buď venku, nebo v 1. patře domu ve třídách. Po skončení shromáždění počkají děti na své rodiče opět na terase před hlavním vchodem.
 
Milí a vzácní přátelé, bratři a sestry, nenechme si vzít pokoj ani radost. Jsme v Boží ruce a od Jeho lásky nás nemůže nic odloučit. Buďme k sobě navzájem laskaví, a pokud nám je smutno, zkusme někomu pomoci a někoho potěšit. To je nejlepší lék na vlastní smutek. (A taky můžete zavolat sborové diakonce, pokud byste potřebovali jakkoli prakticky pomoci, nebo si jen popovídat, nebo se pomodlit :-))
© 2021 Sbor Církve bratrské v Písku - Elim
Nahoru
Sledujte nás: