Milá sborová rodino, Vzhledem k současné situaci jsme na b-týmu, který připravuje bohoslužbu, dospěli k následujícímu závěru:

 

Tuto neděli 20. září přesuneme bohoslužbu v čase i v místě. Nesejdeme se v Elimu, ale u tří rybníků nad Amerikou a to ve 14,00 hod. Na louce (můžete si vzít deky a posedat si na ně) budeme mít krátké kázání a po té proběhne křest v rybníce a přijímání do sboru. Kdybyste někdo chtěli zůstat i po skončení tohoto shromáždění a pobýt společně na louce, je to samozřejmě možné. Vlastní deky a vlastní svačinku si vezměte s sebou. Nebude žádný organizovaný program ani původně plánovaný sborový oběd, ale být jen tak spolu, to přece můžeme. Venku nemusíme mít roušky, ale vzhledem k ohroženým skupinám lidí se budeme snažit alespoň trošku zachovat mezi sebou rozestupy.

Řidiče prosíme, aby auta parkovali na parkovišti na Logrech, neboť parkoviště u rybníku je malé a výjezdy jsou pak chaotické. Kdo se nemáte jak dostat a potřebujete odvoz, kontaktujte telefonem Janu Šenfeld, nebo nechte zprávu na FB.

Modlete se prosíme za situaci v našem národě, i za nemocné / či lidi v karanténě v našem sboru. Vyprošujte moudrost pro všechny, kteří jsou postaveni v moci a v autoritě. S přáním Božího pokoje  

Martin, Pavel, Jana, Klára a mistr
 
P.s. Zde je odkaz na mapku, pokud by někdo potřeboval osvěžit paměť 🙂
https://mapy.cz/s/denerotuze.  

A jen pro úplné pochopení dodáváme, že dopolední shromáždění tuto neděli 20/9 nebude.