Milá sborová rodino,

 

S radostí vám oznamujeme, že se blíží doba, kdy se opět uvidíme osobně, tváří v tvář, face to face J.

Pokud se vládní nařízení ještě nějak nezmění, budeme se moci setkat dokonce v plném počtu, i s dětmi – ovšem bez programu pro děti a za dodržení pravidel (roušky, rozestupy, desinfekce rukou atd.. ) – a to za 10 dní, v neděli 13. 12. 2020 od 9,30 hod.

Tuto neděli 6.12. ještě budeme mít shromáždění on-line. Je opět připravena celocírkevní bohoslužba, tentokrát vysílaná z Horní Krupé. Zde se můžete podívat na videopozvánku. Kázat bude předseda Církve bratrské, David Novák, na téma „Od informace k in-formaci“. Těšit se můžete také na slovíčko pro děti, svědectví, společné chvály a modlitby. Vysílání si můžete spustit na tomto odkaze. Bohoslužba začíná již v 9,00 hod. a pokud byste si chtěli „pokecat“ před začátkem, bude možné se připojit již cca 20 minut před zahájením.

 

Protože se od čtvrtka 3. 12. uvolňuje vládní opatření, bude se moci ve vnitřních prostorách scházet až do 10 lidí. Můžete se tedy domluvit se svými přáteli a v neděli se navštívit a sledovat společnou bohoslužbu společně. Stále platí, že je nutné i uvnitř dodržovat pravidla  – ne více než 10 lidí a roušky a desinfekce rukou. Mezi domácími a hosty by měla být zachována vzdálenost 2 m J. Zatím žádné objímání a podávání pravice J.

 

Tuto neděli odpoledne, v čase od 15 do 18 hod. také otevřeme na terase Elimu Vánoční jarmark. Přijďte si nakoupit dárečky, potěšit se navzájem, dát si svařáček či kafíčko a zastavit se v předvánoční době. Krásné na této akci je nejen to, že se po dlouhé době můžeme opět vidět (tedy do 50 lidí na terase a s rouškami), ale i to, že tím, co utratíte, podpoříte dobrou věc – novou budovu naší sborové základní školy. Dopředu děkujeme za vaši štědrost J.

 

 

Abyste se měli na co těšit, prozradíme vám, že na Štědrý večer chystáme netypickou on-line „půlnoční“ , na které se můžeme podílet každý z nás. Pokud máte zájem přispět svou troškou do vánočního mlýna, dejte vědět Kláře Heczkové do 6. 12. Klárka vám s radostí nějaký úkol přidělí J.

 

Přátelé, mějte se krásně, prožívejte pokoj a radujte se, protože:  Náám, náám narodiil se.

 

Za B – tým Jana Šenfeld

P.s. Ještě přidávám odkaz na vánoční pozdrav od Kačaby – Kačky Morozové. 100% vám vykouzlí úsměv na tváři J.

© 2021 Sbor Církve bratrské v Písku - Elim
Nahoru
Sledujte nás: