Z oznámení: 
Biblická stezka už “příští víkend” 29.-30.4. (závod probíhá v sobotu 30.4., dorost přespává od pátka).
Prosíme ochotné sestry (a bratry) o upečení nějaké buchty, nebo přinesení nějakého drobného občerstvení (ovoce, sušenky…) už v pátek večer do kavárny.
Posíláme pozvání na evangelizační trénink on-line. Jedná se o  ochutnávka kurzu pro osobní evangelizaci Kdy: sobota 30. dubna 2022 9,30-12,00 hod. Odkaz a celou pozvánku najdete ZDE
Diakonie:
Dobrý skutek měsíce dubna – shrnutí:
vybráno  9200 Kč a 2400 Kč přišlo i na účet. Sušička stála 5500, Pračka (k vidění v předsálí) nám byla darována (pořízena zdarma), takže nám zbylo ještě 6100 Kč – kdybyste věděli o někom v nouzi, komu bychom pomohli, dejte vědět diakonce sboru Janě Š.
Potravinová pomoc – sháníme nové prostory jako sklad pro potraviny a drogerii, neboť současný sklad musíme vystěhovat. Pokud by z Vás někdo věděl o nějakém prostoru k pronájmu a nebo garáži dejte prosím vědět na číslo 602504956. Děkujeme moct
 
Pomoc Ukrajině
Děkujeme za pracovní oblečení pro 5 ukrajinských žen menší postavy (ne nutně drobnější..), velikost M. Uložte je prosím v předsálí na lavičku u tělocvičny vlevo. Domluvíme odvoz, věci ženám předá Jiří Valeš.
 
Stále probíhají čtvrteční hry s dorostem na ubytovně v Sovovce pro Ukrajinské přátele (uprchlíky) a také výuka češtiny. Pro velký zájem o výuku se od příštího týdne bude vyučovat i v úterý. Kdo byste měl chuť zažít tu atmosféru, kdy se cizinci mění na kamarády a pak na blízké přátele, dejte předem vědět . Rádi vás vezmeme s sebou.
Od půlky května hledáme nové místo pro hry a výuku, Sovovka se bude rekonstruovat. Kdybyste měli někdo nějaký nápad, dejte vědět :-). Info a impulsy sbírá Jana Š.
 
Modlete se prosím za službu lidem bez domova v Českém Krumlově a za moudrost v těchto náročných časech. 
Vyprošujme také požehnání pro službu ve Strakonicích, za otevřená srdce posluchačů a zdraví všech sloužících.
© 2021 Sbor Církve bratrské v Písku - Elim
Nahoru
Sledujte nás: