Milá sborová rodino,
s radostí vám oznamujeme, že tuto neděli 13.12. se už můžeme sejít tváří v tvář,  ve shromáždění v 9,30 hod v Elimu.
Tak jako na jaře, musíme dodržet 2 metrové rozestupy, mít roušky, dezinfikovat si ruce a nepodávat si je ani se neobjímat. Každý bude mít své místo, na kterém se bude zdržovat celou dobu. Nemůžeme sice společně zpívat, ale k chváličům se můžeme přidat celým svým srdcem :-). Je toho hodně, co „nemůžeme“, ale podívejme se na to z jiného úhlu – můžeme se sejít, Boží slovo je možné kázat svobodně, máme jeden druhého, máme střechu nad hlavou a vlastně je to za daných okolností docela fajn 🙂
Besídky ještě být nemohou, ale vedoucí besídek počítají s tím, že po chválách vezmou děti ven, tak je teple oblečte :-).
Kázat bude Pavel Maňásek a budeme společně slavit Večeři Páně.
Pro vás, kteří si ještě netroufáte, nebo nemůžete přijít, bude opět připraven on-line přenos. Tzn., že se k nám můžete v 9,30 hod připojit ze svých domovů – i s Večeří Páně. Kázání najdete jako obvykle na YouTube, kanál CB Elim, nebo na sborových stránkách cbelim.cz, nebo na facebooku CB Elim forum.
Tuto neděli jsme také pozváni ke sledování on-line adventního koncertu Evangelikálního teologického semináře od 18.00. Více podrobností najdete na www.etspraha.cz.
Příští neděli 20.12. se sejdeme opět společně (bude-li to možné) a opět bude zajištěn i on-line přenos v 9,30 hod. Večer vás zveme na adventní bohoslužbu chval taktéž v Elimu, v 18,00 hod. I tento „koncert chval“ bude přenášen on-line.
 
Na Štědrý den 24.12. bude celocírkevní půlnoční on-line bohoslužba ve 22,00 hod a naše elimácká půlnoční se posouvá na 25.12 v 10,00 on-line.
 
V neděli 27.12.  bude poslední shromáždění v tomto roce.
Máme se na co těšit, že jo:-)
Přejeme Vám požehnaný adventní čas
© 2021 Sbor Církve bratrské v Písku - Elim
Nahoru
Sledujte nás: